Reiss Marc Cain Max&Co Marella Laurel ADD Ted Baker Luisa Cerano Marina Rinaldi Marc Aurel Kennel & Schmenger Oui Princess Roeckl Cambio Brax Riani

Що таке Outlet (Аутлет)

Покупки в аутлетах ідеально підходять для тих модниць, які шукають вигідні пропозиції. Можете купити речі улюблених брендів і при цьому отримати величезну економію, чи то сукні, чи то верхній одяг, чи то навіть аксесуари. 

Аутлет-магазин - це магазин, у якому продаються брендові речі за зниженими цінами. Найперший аутлет-магазин відкрився на початку 1930-х років. Він працював як фабричний аутлет і пропонував надлишки продукції співробітникам компанії за нижчою ціною, щоб не викидати речі. Це не тільки скорочувало фінансові втрати виробника, а й давало співробітникам доступ до високоякісної продукції за нижчою ціною.

Згодом перевага дешевшої продукції поширилася на сім'ю і друзів співробітників, а потім і на всіх охочих. У міру зростання популярності все більше і більше брендів прагнули брати участь у цьому процесі, і так народився аутлет-шопінг. Відтоді аутлет-шопінг еволюціонував. Сьогодні в одному місці можна купити найрізноманітніші брендові речі за зниженими цінами.

Обираючи магазини аутлет, отримуєте доступ до одягу зі знижками цілий рік. Ці вигідні ціни доступні тому, що вони зберігають тільки надлишки і товари минулих сезонів, а це значить, що отримаєте таку саму виняткову якість, як і під час купівлі безпосередньо в бренду, тільки з меншою ціною. Таким чином, можете мати фантастичний вигляд і почуватися фантастично, не розоряючи банк.

Основна відмінність між магазином-аутлетом і роздрібним магазином - це ціна. В аутлет-магазинах ціни нижчі, і можете здійснювати щоденні вигідні покупки. У той час як у магазинах брендів речі продаються за роздрібною ціною, а знижки робляться тільки під час сезонів розпродажів або спеціальних заходів.

Якщо шукаєте високоякісні речі від улюблених брендів за низькими цінами, то аутлет-шопінг - це те, що потрібно.

Інтернет-магазин outletberry.ua - брендовий аутлет

Магазин outletberry для жінок дає змогу придбати брендовий одяг, взуття та аксесуари від таких великих італійських, німецьких і англійських домів моди, як ADD, Brax, Cambio, Kennel & Schmenger, Laurel, Luisa Cerano, Marc Aurel, Marc Cain, Marella, Marina Rinaldi, Max&Co, Oui, Princess, Reiss, Riani, Roeckl і Ted Baker за зниженою ціною впродовж усього року.

Outletberry - це аутлет-магазин, де продаються бренди за доступними цінами, і де, як і раніше, ставлять клієнтів на перше місце. Магазин має найкращих постачальників, щоб надати клієнтам товари найвищої якості та найкращі пропозиції, які можна знайти в інтернеті. Оскільки клієнти люблять товари та сервіс магазину, він завжди відкритий для пропозицій щодо поліпшення роботи.

Якість бренду в дизайнерському магазині важко перевершити. Від німецького шику до вишуканої італійської пряжі, аутлет дарує посмішку кожному покупцеві. Якщо не хочете пропустити останні новини та розпродажі підписуйтесь на розсилку інтернет-магазину. В інформаційному бюлетені знайдете всі модні речі, які завгодно душі, раніше, ніж будь-хто інший.

Інтернет-магазин outletberry.ua - доставка по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів)

Outletberry - затребуваний дизайнерський одяг 17-ти брендів за найкращими цінами. Нестаріюча класика та ексклюзивні окремі речі з поточної колекції або з найкращих речей минулого сезону чекають у дизайнерському інтернет-магазині зі знижкою до 90%. Оutletberry пропонує ретельно відібраний товар своїм клієнтам. Покупку магазин відправить в усі куточки України, в такі міста як Запоріжжя, Рівне, Тернопіль, Вінниця службою доставки "Нова Пошта".