Жіночий одяг AirField

Інтернет-магазин outletberry.ua - outlet sale Airfield

Маленьке ательє для пошиття одягу в 1937-му проти іменитого бренду у всій красі в 2022-му. Ці два факти коротко описують австрійську марку Airfield, яка вийшла в широкі маси з містечка Зеевальхен. Керівництво бізнесу - сім'я з трьох поколінь. Що примітно - чоловіків. У 50-их роках вийшла колекція для хлопчиків, у 70-их роках вектор змінився на спортивний сегмент для дітей. Пропозиції для дорослих почали надходити у 80-их роках. Сильну сторону Airfield показав саме в якісному спорті. З 1995-го було вирішено - перша жіноча колекція стане основоположною ниткою творчості.

У Airfield багато базового темного, що має бути у кожної жінки. Яскраві відтінки теж не відстають. Саме це приваблює любительок найкращого явища у світі торгівлі під назвою "розпродаж". Сегмент компанії широко представлений в outlet. В аутлет його вибирають упевнені в собі, сучасні та цілеспрямовані жінки. Airfield - данина інноваціям, винятковому дизайну і високій якості. А головне, що його співробітники працюють у напрямку розвитку екологічного та чистого виробництва.

outletberry.ua - офіційний сайт Airfield в Україні

Курточки, пуловери, пальта, штани, різномастий трикотаж з домішками легкої недбалості та класики. Всі ці слова описують бренд Airfield, який доступний на території України завдяки вартовим моди - інтернет-магазину outletberry.ua. У ньому ви можете знайти все, що асоціюється з поняттями "елегантність" і "оригінальність". Відсутність химерності та помпезності - головні критерії для покупок серед успішних представниць прекрасної статі. Ціни тануть, немов шоколад, завдяки системі знижок до -30% і вище. Зразкові матеріали, фурнітура та декор - ознака добротності, міцності та витонченості в Airfield в каталозі outletberry.ua.

outletberry.ua приділяє посилену увагу постійному оновленню асортименту. Менеджери стежать за новинками, інформацією про них, а після чого виставляють напоказ усі найтрендовіші пропозиції. Вашу покупку полегшують фото, опис речей із зазначенням використовуваних матеріалів і таблиця розмірів. Цікаво відзначити, що з Airfield тісно співпрацювали Шерон Стоун, Клаудіа Шиффер та інші знаменитості. Зірки провели кампанію під назвою "Супер-жінки". До слова, щорічний обсяг виробництва фірми - 900 тисяч предметів.

Доставка по всій Україні Airfield від Outletberry

Заручіться своїм модним чуттям і замовте вподобане. До Києва, Харкова, Львова, Одеси, Дніпра, а також інших українських населених пунктів. Outletberry доставляє посилки за допомогою найшвидшого "магічного" інструменту - через "Нову пошту". Керівництво Airfield прислухається до голосу своїх клієнток. Їхню думку і результати праць фокус-груп враховують для створення обновок. В Outletberry знижки діють цілий рік. Відповідно, ви зможете купити більше Airfield собі, мамі, сестрі. І втягнути в цю прекрасну історію найкращих подружок. Оплачуйте товари одним із вигідних способів:

  • Готівкою при отриманні.
  • Банківською карткою в LiqPay.
  • Через реквізити, які надішле менеджер, у разі замовлення телефоном.
  • Переказом у будь-якому банківському відділенні.

На обмін товару відводиться 14 днів. Обмінювати згідно із законом не можна купальники та білизну, корсетні, панчішно-шкарпеткові моделі, рукавички, вироби з дорогоцінних металів, органічного каміння і напівкоштовностей. Заміна проводиться в разі браку або невідповідності. Список товарів, що не потрапляють під опцію, затверджує Кабінет міністрів. Перелік може змінюватися.